TARRZZ Konsept

İlhamla tasarlıyoruz...

Tarrzz; hayatın her alanından ilham alarak tasarlar. Müşteri taleplerini ve beklentilerini bir değer olarak kabul eder. Bu doğrultuda gelişimine her zaman devam eden ve daima genç kalan bir marka olarak, kendi çizgilerini ve tarzını oluşturmayı sürdürecektir.

Biz Kimiz?

Tarrzz Konsept, 08.03.2019 tarihinde Bursa’nın denizi ve zeytini ile meşhur olan Gemlik ilçesinde kuruldu. Bu güzel doğadan ve masmavi denizden aldığımız ilhamla tasarlanan çalışmaları tişört, sweatshirt, kapşonlu sweatshirt gibi ürünlere baskı yaparak müşterilere sunma fikri ile yola çıktık.

Tasarım tişört ve sweatshirtlerimizi üretirken; özel baskı teknikleri kullanıyoruz ve ürünlerde kullanılan tüm boyalarımız sertifikalı ve bitkisel boyalardır. % 100 Pamuklu ve 1. kalite kumaştan üretilen tişörtlerimiz ve sweatshirtlerimiz, özel tasarım kalıbı sayesinde Unisex olarak, hem erkek hem de kadın müşterilerimize uygun olarak üretiliyor. Tişört ve sweatshirtlerde kumaşa işleyen baskı hava alıyor ve özel boyalar kullanıldığı için baskının ömrü kumaşın ömrü kadar da uzun oluyor.

Tarrzz Konsept, tişört ve sweatshirt ürünlerini özenle her müşterisi için tek tek kişiye özel üretiyor. Baskı kalitesi ve kalıcılık için üretimin ve baskının tüm aşamalarını kontrol ediyor. Tasarımlar özenle seçiliyor. Tarrzz Tasarım Tişört ve Sweatshirt, satış sonrasında da müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Tasarım, üretim ve kargo aşamaları takip edilerek müşterilerinin eline ulaşıncaya kadar olan tüm süreç müşteri hizmetlerimiz tarafından izleniyor.

“İlhamla tasarlıyoruz.” – “We design with inspiration.”

986 MEMNUN MÜŞTERİ
119 ÖZGÜN TASARIM
9 TAKIM ÜYESİ
2 SATIŞ OFİSİ
3600 AYLIK ÜRETİM KAPASİTESİ
156 YENİ TASARIM

Keyif alıyoruz...

Tarrzz; konsept olarak, tasarım tişört ve tasarım sweatshirt çizimlerini hayal ederken, hayatın içinden konuları, fikirleri, beğenileri ve insana dair her şeyi betimliyor. Müşterilerin beklentilerini ve isteklerini dikkate alıyor. Onların isteklerini ve yorumlarını dinliyor. Eğlenceli ve keyifli bir serüven sunuyor. Çok çeşitli ve farklı içerikler üreterek müşterilerine bolca alternatif ve renkle ulaşmayı hedefliyor. Bu süreçte, tişört ve sweatshirt kalitesini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini firma prensibi olarak benimsemiş bir yapıda ilerliyor. Tarrzz, tişört ve sweatshirtleri piyasada olan diğer ürünlerden farklı, kaliteli malzemelerden üretiliyor. Baskılarda insan sağlığına zararlı olmayan sertifikalı bitkisel boyalar kullanılıyor. Tasarımlar canlı ve eğlenceli renklerden oluşuyor. Özgün ve etkili anlatımlarla sunuluyor.

Peki ya Ürün Kalitesi ?

tasarim-sweatshirt-tisort-icon

ÖZGÜN TASARIM

Bunlar kolay bulabileceğin tasarımlar değil..

tarrzz-saglam-dikis-kumas

EKSTRA SAĞLAM

Ürün birleşim yerlerinde özel çift taraflı dikiş kullanıyoruz.

tarrrzz-pamuklu-kumas-birinci-kalite

PAMUKLU KUMAŞ

% 100 Pamuklu birinci kalite kumaşlardan üretiyoruz.

tarrzz-canli-renkli-sweatshirt-tisort

CANLI RENKLER

Baskılarda canlı ve nefes alan renkleri tercih ediyoruz.

TARRZZ

Nasıl Yapıyoruz ?

Yaptığımız işten çok keyif alıyoruz. İlhamla Tasarlıyoruz. Sevgiyle üretiyoruz. Dikkatle dinliyoruz. Keşfederek, hissederek çiziyoruz. Özenle ve kaliteyle sunuyoruz.

Tarrzz : Burada Özgürsün...

Animasyon : İlhamla Tasarlıyoruz ...

``Hayal gücü sizi bekleyen güzelliklerin ön izlemesi gibidir.'' Albert Einstein

Biz de hayal ediyoruz. Doğadan, yaşantılardan, insanlardan, denizden, balıktan, ormandan ve tüm canlılardan esinleniyoruz. İlhamla Tasarlıyoruz. Fikirlerimizi ve yorumlarımızı, tasarım ürünlerimize yansıtıyoruz. Eğlenceli bir ekibiz. Bu heyecanı ve keyfi, her müşterimize ulaştırmak onlarla paylaşmak için yola çıktık.

tarrzz-sweatshirt-tasarim-kopek-baligi-gucu-400X600

TASARIM

SHARK
tarrzz-tshirt-tasarim-albatros-beyaz-400X600

TASARIM

ALBATROS
tarrzz-tshirt-tasarim-antik-dalgic-gri-400X600

TASARIM

ANTİK DALGIÇ
tarrzz-sweatshirt-tasarim-benzin-bitti-400X600

TASARIM

YA BENZİN BİTERSE ?
BİZİMLE İLETİŞİMDE KAL

Bizi Sosyal Medyada Takip Et

Bizi sosyal medya hesaplarımızda da takip edebilir ve bizi yakından tanıyabilirsin. Ayrıca hesaplarımızı takip edip abone olarak, kampanyalarımızdan faydalanabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsin.
location-marker-tarrzz

BURSA

Yeni Mah. Alemdar Cad.
No : 92/A Blok, Güven Konutları Sitesi, Gemlik

facebook-tarrzzcom

@tarrzzcom

BİZİ TAKİP ET
Sürpriz Hediyelerden KAZAN

instagram-tarrzzcom

@tarrzzcom

BİZİ TAKİP ET
Sürpriz Hediyelerden KAZAN

youtube-tarrzzcom

@tarrzzcom

VİDEO İZLE
Sürpriz Hediyelerden KAZAN