Köpekbalığı Sweatshirt Modelleri, köpekbalıklarının gücünün simgesi olarak köpekbalığı sweatshirt üzerine özgün ve güçlü yapısıyla aktarıldı. Sen de bizim gibi denizlerin güçlü hakimi köpekbalıklarını seviyorsan, köpekbalıklı sweatshirt modellerinden giy ve köpekbalığının keskin ve görkemli yapısını sweatshirtünle herkese yansıt.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Gösterilecek Ürün Sayısı 9 24 36

Çekiç Köpekbalığı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Çekiç Köpekbalığı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalığı baskılı sweatshirt modelleri arasında, su kabarcıkları içerisinde hançeri belinde tıpkı bir korsan köpekbalığı gibi diğer sweatshirt modellerinden ayrılan bir kapşonlu köpekbalıklı sweatshirt tasarladık. Bu güçlü ve kadim canlılar seni de bizim kadar etkiliyor değil mi??

Dalgıç ve Köpekbalıklı Deniz Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Dalgıç ve Köpekbalıklı Deniz Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalıklı sweatshirt, tasarım kapşonlu modellerimiz arasında aynı zamanda dalgıç ve köpekbalıklarının dostluğunu size en güzel detaylarla anlatıyor. Dalış sınırlarınızı sonuna kadar aşmak ve bilinmeyeni keşfetmek, yeni bir resif veya batık gemiye dalmak ve hakkında araştırmalar yapmak – dalgıçların bu zorlu keşifleri seçme nedenleridir.

Jaws Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Jaws Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Unutulmaz bir köpekbalığı baskılı sweatshirt olması için unutulmaz Jaws filminden esinlendik. “Daha büyük bir bota ihtiyacın var” repliğini hatırlamayan yoktur. Harika bir köpekbalığı filmiydi.

Köpekbalığı Gücü Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Köpekbalığı Gücü Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalığı baskılı sweatshirt, gücün bir simgesi olarak tasarım kapşonlu sweatshirt üzerine Tarrzz’ın  modern ve eğlenceli stiliyle resmedildi. Sen de denizlerin güçlü hakimi köpekbalıklarını bizim gibi yakından takip ediyorsan, köpekbalığının görkemli ve keskin gücünü köpek balıklı sweatshirtünle herkese yansıt.

Köpekbalığı ve Dalgalar Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Köpekbalığı ve Dalgalar Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalığı sweatshirt , dalgalı bir denize yelken açmak kadar tehlikeli bir yolculuğa anlatır. Eğlence ve adrenalin için güçlü bir dalga gerekir. O güçlü dalganın arasında süzülen büyük beyaz köpekbalığı baskılı sweatshirte ilham verirse, işte o zaman o dalgayı yakalayabilenlerin hikayesi başlar. Köpekbalığı kapşonlu sweatshirtünle sen de kendi hikayeni yaz.

Köpekbalıklı Astronot Sürüş Keyfi Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Köpekbalıklı Astronot Sürüş Keyfi Sweatshirt : Köpekbalıklı Astronot Sürüş Keyfi sweatshirt, tıpkı bir spor araba kullanır gibi bir uzay sürücüsünün köpekbalığına binmesini hikaye eden özellikli bir tasarım. Tabii ki de uzayda oksijen olmadığı için köpekbalığımızın da sweatshirte yansırken cam başlık takması gerekecek. Çok eğlenceli bir sweatshirt oldu. Köpekbalıklı sweatshirt tasarımları içerisinde severek giyebileceğin bir model oldu. .

Piksel Köpekbalığı Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Piksel Köpekbalığı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalığı sweatshirt tasarımı yaparken; özellikle derinliği fazla olan bölgelerde yüzerken hepimizin aklından mutlaka Köpekbalıkları ile alakalı  bir senaryo geçmiştir. Bu senoryalar bazen ürkütücü bazen de görkemli olabiliyor. Piksel köpekbalığı tasarım sweatshirtü tasarlarken ise daha yumuşak çizgiler kullandık ve köpekbalığının detaylarında denizin mavisini piksel piksel baskılı sweatshirte işledik.

Shark Attack – Köpekbalığı Saldırısı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Shark Attack Köpekbalığı Saldırısı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalığı sweatshirt çeşitlerimiz içerisinde, köpekbalıklı erkek sweatshirt, köpekbalıklı kadın sweatshirt olarak en çok beğenilen tasarımlarımızdan bir tanesi de Köpekbalığı Saldırısı Tasarım Kapşonlu Sweatshirtümüzdür.

Shark Crisp Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Shark Crisp Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalıklı sweatshirt serilerimiz içinde eğlenceli bir karakter olan Shark Crisp de aslında yine her zamanki gibi köpekbalıklarının yaşam tarzlarından ilham aldık. Köpekbalıkları suda hareket etmediklerinde batar. Bu tasarım sweatshirtte ise köpekbalığı sweatshirt üzerinde gözlüklerini takmış cips yiyor. Sence de bu shark köpekbalığı sweatshirt tasarımı oldukça eğlenceli değil mi?