Sweatshirt kategorisinde bir çok özgün tasarımı keşfet. Kapşonlu sweatshirtün ateş kırmızısı detaylarını Tarrzz konseptiyle daha da kışkırtıcı ve enerjik hale getirdik. Hem erkek sweatshirt hem de kadın sweatshirt olarak unisex bir kalıp hazırladık. Rahat ve güçlü çizgilerle Tarrzz’ın Façalı Baykuş ruhunu sweatshirte yansıttık. Sweatshirt modelleri arasından, En sevdiğin sweatshirtü seçmek için doğru yerdesin. 3 iplik kumaştan özenle tasarladığımız sweatshirtleri, ilhamla ve özenle üretiyoruz. Sen de sweatshirtünü hemen seç ve kendini özgünce ifade et.

69 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterilecek Ürün Sayısı 9 24 36

Albatros Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Albatros Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Zordur sadakat, gerçekten sevmeyince insan.  Albatros baskılı sweatshirtü tasarlarken Albatros kuşunun hayatından esinlendik. Hayatının ilk senelerini uzun bir süre tek başına geçiren albatros kuşları, yeterli erişkinliğe varana kadar yalnızdır. Kendisine uygun eşi bulduktan sonra ise ömrünün geri kalanını yalnızca eşiyle birlikte geçirir. Bu sadakati üzerinde taşıyabilecek insanlar için bu kapşonlu tasarım sweatshirtü ürettik. .

Ampul ve Baby Shark Köpekbalığı Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Ampul ve Baby Shark Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalıklı sweatshirt serisinde sevimli bir çizim tasarlarken akvaryumda bir  köpekbalığı hayal ettik. Köpek balıkları  Lorenzini Ampulleri ismi verilen hassas elektroreseptörler sayesinde bu elektrik sinyallerini algılar. Bu sinyaller sayesinde avının yerini belirler, avcılarından kaçar ve eş bulabilir. Bu köpekbalığı baskılı sweatshirtte köpekbalıklarının bu farklı özelliğini Tarrzz’ın özgün ifadesiyle senin için işledik.

Antik Dalgıç Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Antik Dalgıç Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Dalgıç sweatshirti tasarlarken, insanoğlunun binlerce yıldır denizle iç içe yaşadığı bilincinde sizi tarihe götürecek bir çizgi çizdik. Mezopotamya mitlerinde; su altı derinliklerine ilk dalan kişi efsane Gılgameş’tir. Antik bir dalgıç baskılı sweatshirtün tasarımında Bu mitos Gılgameş Destanı’nın 10. tabletinde açıkça anlatıldığı gibi biz de dalgıç desenli sweatshirt nasıl betimlenir onu anlattık.

Arkeolog Dalgıç Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Arkeolog Dalgıç Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Deniz temalı kapşonlu bir sweatshirt üretmek için denizlerin gizemini çözmek gerekir. Deniz altındaki gizemi çözmeye hazır mısınız? Hazırsanız, çözenlerin izinden yürüyelim ve bu dalgıç tasarımlı sweatshirt ile ahtapotların ve deniz arkeloglarının gizemli dünyasına bir adım atalım.

Aslanlı Astronot Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Aslanlı Astronot Sweatshirt : Aslanlı Astronot sweatshirt kendi yaşam alanlarına fazlasıyla uyum sağlayan iki gücü birleştirdi. Bir tarafta aslanın ormandaki hakimiyeti, bir taraftan sonsuz evrende yolculuğa çıkmış savaşçı bir astronot. Aslanlı sweatshirt ve astronotlu sweatshirt mi istiyorsun ? Şimdi ikisi aynı yaşam alanına hükmetmek için birlikte çalışıyor.. .

Balina Sweatshirt Kapşonlu

299,90 
Balina Sweatshirt : Dünya okyanuslarının uçsuz bucaksız sularında yaşayan büyük balinaların, evrimden önce karada yürüdüklerini biliyor muydunuz ? Balina baskılı sweatshirt modelleri içerisinde güzel bir hikayeye sahip Balina Sweatshirt ile balinaların ilginç dünyasına sen de bir adım at. Balina sweatshirtünü giydiğinde okyanusun renklerini gece olsun gündüz olsun onların gözünden sen de görebilirsin. Doğayla iç içe olmanın ve uyumun gerekliliği de bu değil mi? .

Basketbol Oyuncusu Astronot Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Basketbol Oyuncusu Astronot Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Tasarım sweatshirt giyen astronotların, yer çekimsiz ortamdan dolayı uzayda egzersiz yapmak zorunda olduklarını biliyor muydunuz ? Bunu bazen basketbol oynayarak da yapabilirler desek, astronot tasarımlı bir sweatshirt size daha çekici gelirdi herhalde : )

Bisiklet ve Yapraklar Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Bisiklet ve Yapraklar Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Bisikletli tasarım sweatshirtün ile çıkacağın bu yolculukta iç dünyanda yapacağın karmaşık serüvene hazır mısın? Doğada uçuşan yaprakların yollara çiçekler gibi dökülmesinden ve bisiklet sürmenin rüzgarlı bir havada verdiği keyiften ilham alarak tasarladığımız bu sonbahar temalı sweatshirt seni bekliyor.

Bisikletli Kadın Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Bisikletli Kadın Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Bisiklet baskılı bu tasarım sweatshirt modelimizde bazen kalabalıktan uzaklaşmak ve dinlenmek gerekir temasını işledik. Bisiklet tasarımlı sweatshirtünü giydiğinde; hayatın renklerini bir bisikletin üzerinde müzik dinlerken fark edeceksin. Bisiklet tasarım kapşonlu bu sweatshirt ile anlayacağın ve anlatacağın şey en güzel şey; şehir hayatı ve doğa aslında iç içedir mesajı olacak.

Bottle Neck Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Bottle Neck Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Şişe yeşili sweatshirt tasarlamak için açtığımızda Tarrzz’ın tasarım sayfasını, bambaşka bir tasarım kapşonlu sweatshirtü çıkardık ortaya. İskelet baskılı sweathirte giden bu keyifli maceramıza sen de ortak olmalısın. Şişede durduğu gibi durmaz hayallerin. Şeffaf oldukça kaybolur gözlerden. Hapsedilir, çıkmazlara. Ama bir yol vardır her zaman : )

Cadı Kedi Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Cadı Kedi Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Kedili sweatshirt sevenler için tasarım kapşonlu bir sweatshirt tasarlarken Kediler uzaylıdır ” diye bir söylenti duyduk. Bize göre de kesinlikle gizemli güçleri var. Siz ne düşünüyorsunuz ? Gizemli bir kedim var ve kedi baskı bir sweatshirt almak istiyorum diyorsan tam da sana göre bir kapşonlu sweatshirt Tarrzz’da.

Çekiç Köpekbalığı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt

299,90 
Çekiç Köpekbalığı Tasarım Kapşonlu Sweatshirt : Köpekbalığı baskılı sweatshirt modelleri arasında, su kabarcıkları içerisinde hançeri belinde tıpkı bir korsan köpekbalığı gibi diğer sweatshirt modellerinden ayrılan bir kapşonlu köpekbalıklı sweatshirt tasarladık. Bu güçlü ve kadim canlılar seni de bizim kadar etkiliyor değil mi??