92 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterilecek Ürün Sayısı 9 24 36
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-adventure
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Adventure Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Adventure Tasarım Tişört : Bu tasarım tişörtümüzde, doğa temalı bir anlayışı Adventure Tasarım t-shirt adıyla sizlere sunuyoruz. Doğa macerası ve kamp temalı bu tasarım tişörtü beyaz tshirt, siyah tişört, gri tişört ve marine mavisi tişört seçenekleri ile tasarladık.

Afacan Çocuk Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Afacan Çocuk Tasarım Tişört : Çocukluğumuza özlem duyduğumuz bu günlerde Afacan çocuk tasarımını baskılı tişört üzerine aktaralım diye düşündük.  Özel tasarım tişörtler içerisinde bizi geçmişe götüren bir yolculuğa çıkaran bu baskılı tshirt sence de çocukluğundan bir anıyı canlandırmadı mı aklında.
-38%
Albatros-Tarrzz-Tasarim-Beyaz-Tisort-Erkek
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Albatros Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Albatros Tasarım Tişört : Gerçekten sevmeyince insan, zordur sadakat.  Albatros baskılı tshirtü tasarlarken Albatros kuşunun kendine özgü hayatından esinlendik. Hayatının ilk senelerini uzun bir süre tek başına geçiren albatros kuşları, yeterli erişkinliğe varana kadar yalnızdır. Kendisine uygun eşi bulduktan sonra ise ömrünün geri kalanını yalnızca eşiyle birlikte geçirir. Bu sadakat içerisinde yaşayabilecek insanlar için bu Albatros tasarım t-shirtü ürettik.
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-dalgic
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Dalgıç Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Antik Dalgıç Tasarım Tişört : Dalgıç tişörtü tasarlarken, insanoğlunun binlerce yıldır denizle iç içe yaşadığı bilincinde sizi tarihin gizemli sayfalarına  götürecek bir yol çizdik. Mezopotamya mitlerinde; su altı derinliklerine ilk dalan kişi efsane Gılgameş’tir. Antik bir dalgıç baskılı tişörtün tasarımında Bu mitos Gılgameş Destanı’nın 10. tabletinde açıkça anlatıldığı gibi biz de dalgıç desenli t-shirt nasıl betimlenir onu anlattık. Antik dalgıç tasarım tshirt seni bu yolculuğa çıkarıyor.
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-antik-savasci
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Antik Savaşçı Spartan Tasarım Tişört :  Özgürlüğü tişörtüne yansıtan özgür insanların zorbalara karşı verdiği mücadeleye ithafen tasarlanan tasarım tişört senin kendini bulduğun tarihi bir liderin ruhunda canlanıyor. Sparta tişörtün özgürlük mücadelesinin temsilcisi oldu..

Aslanlı Astronot Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL

Aslanlı Astronot Tasarım Tişört : Aslanlı Astronot Tasarım Tişört kendi yaşam alanlarına fazlasıyla uyum sağlayan iki gücü birleştirdi. Şimdi ikisi aynı yaşam alanına hükmetmek için birlikte çalışıyor..

Ayak İzi Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Ayak İzi Tasarım Tişört :  Gittiğin her yerde bir iz bırakman için sana kendinden izler taşıyan  ayak izi tasarım tişörtü hazırladık. Genetiğin evrende sadece sana özgü bu mükemmellikten ilham alınarak baskılı tasarım tişörtler senin benzersizliğinde vazgeçilmezin olsun diye sadece senin için üretildi. Bu evrende senin izine yakın bir tasarım yok.
-38%Yeni
Tişört - Tasarım Tişört - Erkek Tişört - Kadın Tişört - Tshir
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Balık Adam Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Balık Adam Tasarım Tişört :  Balık adam kendini denizle bütünleştirdi. Dalgıç temalı tişört balık adamın en büyük tutkusunu sana fısıldıyor. Balık adamın keşifleri ve gizemleri ile bir bütün olman için sen de dalgıç baskılı tişörtün hikayesindesin.
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-siyah-tisort-balikci
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Balıkçı Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Balıkçı Tasarım Tişört : Denizcilerin tişörte aktardığı birkaç hikayede olduğu gibi hiç bitmeyen gizemli hikayeleri  bu kez bir balıkçının ağzından dinlemeye karar verdik ve baskılı tişörtü tasarladık. Bizde biliyoruz ki denizde hikaye asla bitmez bizde de tasarım tişörte ilham olacak fikirler.
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-beyaz-tisort-biker-forever
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Biker Forever Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Biker Forever Tasarım Tişört : Bu yollar bizi tasarım tişörtlerin hikayelerini bulmak için uzaklara götürdü. Baskılı tişört serüvenini bir motorcunun tutkusuna arkadaş etti. Bu yollar bizi bir yerlere götürecek. Sür…
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-marine-mavi-tisort-bisiklet-ve-yapraklar
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Bisiklet ve Yapraklar Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Bisiklet ve Yapraklar Tasarım Tişört : Bisikletli tasarım tişörtün ile çıkacağın bu yolculukta iç dünyanda yapacağın karmaşık serüvene hazır mısın? Doğada uçuşan yaprakların yollara çiçekler gibi dökülmesinden ve bisiklet sürmenin rüzgarlı bir havada verdiği keyiften ilham alarak tasarladığımız bu sonbahar temalı tasarım tişört seni bekliyor.
-38%Yeni
tarrzz-tasarim-gri-tisort-bisikletli-kadin
İndigo Mavi
Beyaz
Siyah
Gri
Marine

Bisikletli Kadın Tasarım Tişört

129,90 TL 79,90 TL
Bisikletli Kadın Tasarım Tişört : Bisiklet baskılı bu tasarım tişört modelimizde bazen kalabalıktan uzaklaşmak ve dinlenmek gerekir temasını işledik. Bisiklet tasarımlı tişörtünü giydiğinde; hayatın renklerini bir bisikletin üzerinde müzik dinlerken fark edeceksin. Bisiklet tasarım tişört bu modeller içerisinde; beyaz tshirt- siyah tişört, beyaz üzerine baskılı t-shirt ve gri tişört seçenekleri ile anlayacağın ve anlatacağın şey en güzel şey; şehir hayatı ve doğa aslında iç içedir mesajı olacak.